O Nas

O firmie

Transmar istnieje na rynku od 1986 roku. Swoje usługi świadczymy w Płońsku i okolicach. Specjalizujemy się w produkcji i  sprzedaży wybranych materiałów budowlanych. Główną gałęzią działalności naszej firmy jest produkcja płyt stropowo- kanałowych (używane w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym). Prowadzimy również produkcję i sprzedaż betonu, między innymi: towarowego, konstrukcyjnego i bloczków betonowych. Dodatkowo świadczymy usługi koparką. Wykonujemy wykopy pod fundamenty, hale itp. Sprzedajemy także kruszywa naturalne oraz  kamień ogrodowy. Podejmujemy się również rozbiórek i wyburzeń obiektów oraz budowy dróg.

Zobacz pełną ofertę Skontaktuj się

 

Doświadczenie i kadra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy jedynie pracowników z potrzebnym doświadczeniem oraz kwalifikacjami. Nasza kadra posiada wszystkie wymagane uprawnienia. Przez cały czas jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania technologiczne. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, a nasza firma cieszy się dużym szacunkiem wśród klientów. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Nasze doświadczenie w połączeniu z kompetentną kadrą oraz pozytywnymi opiniami sprawiają, że mogą mieć Państwo pewność dokonania dobrego wyboru.

Sprzęt

Przy wykonywaniu świadczonych przez nas usług posługujemy się tylko i wyłącznie profesjonalnym oraz sprawdzonym sprzętem. Posiadamy między innymi koparko– ładowarki, koparki kołowe oraz pojazdy ciężarowe takich marek, jak : CATERPILLAR , JCB , TEREX ,VOLVO, SCANIA. Ponadto dysponujemy sterowanym komputerowo węzłem betoniarskim i własnym transportem oraz pompą do betonu. Nasz sprzęt przechodzi okresowe badania techniczne, a wszystkie pojawiające się usterki są natychmiast usuwane. Dzięki temu mają Państwo pewność solidnego wykonania zleconej nam pracy.